|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | BG12326567 |
| Двигун | Baudouin 4M06G20/5 |
| Потужність генератора | 17кВА |
| Споживання палива | 3,2 галона в годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 80 л |
| Маса, кг | 980 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2000x850x1250мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | - |
| Виробник двигуна | Baudouin |