|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | BE12282656 |
| Двигун | Baudouin 4M06G20/5 |
| Потужність генератора | 16кВт |
| Споживання палива | 3,7 литра в годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 90 л |
| Маса, кг | 830 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2200x950x1450мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Baudouin |