|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | BH01201037 |
| Двигун | Baudouin 4M06G25/5 |
| Потужність генератора | 22кВА |
| Споживання палива | 3,8 л/годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 95 л |
| Маса, кг | 800 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2000x950x1200мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | - |
| Виробник двигуна | Baudouin |