|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | BG11321923 |
| Двигун | Baudouin - 4M06G44/5 |
| Потужність генератора | 42кВА |
| Споживання палива | 6,8 літрів в годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 115 л |
| Маса, кг | 1100 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2100x950x1300мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | - |
| Виробник двигуна | Baudouin |