|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | 4659L001290 |
| Двигун | Baudouin 6M11G150/5 |
| Потужність генератора | 123кВт |
| Споживання палива | 23,1 галона в годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 330 л |
| Маса, кг | 2089 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3860x1200x1850мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Baudouin |