|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | 4922A000034 |
| Двигун | Baudouin - 6M16G220/5 |
| Потужність генератора | 220кВА |
| Споживання палива | 36,1 литра в годину при 75% |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 275 л |
| Маса, кг | 2482 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3600x1300x1970мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | - |
| Виробник двигуна | Baudouin |