|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| АВР (автоматика) | АВР немає |
|---|---|
| Частота | 50 Гц |
| Виконання | Без кожуха |
| Кількість фаз | Універсальний (220В/380В) |
| Напруга | 220/380 В |
| Номінальна потужність, кВт | 7,5кВт/8кВт |
| Охолодження | Повітряне |
| Резервна потужність (кВт) | 8кВт/8,5кВт |
| Лічильник мотогодин | Є |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Частота обертання (об/хв) | 3000 об/хв |
| Двигун | Matari M440F |
| Обсяг паливного бака (л): | 23 л |
| Витрати палива при 60% навантаженні (л/год): | 2,3 л/год |
| Тип двигуна | Бензиновий, Одноцілиндровий, 4-тактний, повітряного охолодження |
| Тип запуску | Ручний + електростарт |
| Емність масла в двигуні (л) | 1.1 л |
| Гарантія | 24 місяці |
| Маса, кг | 94 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм): | 790*545*605 |
| Рівень шуму (дБА): | 72 дБа |