|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | CAT00C44HECL04734 |
| Двигун | Caterpillar C4.4 |
| Потужність генератора | 110 кВА |
| Споживання палива | 21,7 л/годину заправки |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 250 л |
| Маса, кг | 1615 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2770x1130x1530 мм |
| Країна виробництва | Сполучене Королівство |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Caterpillar |