|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | CATDE110LN7E00186 |
| Двигун | Caterpillar C4.4 |
| Потужність генератора | 110 кВА |
| Споживання палива | 18,4 галона в годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 166 л |
| Маса, кг | 1213 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2760x1030x1580 мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Caterpillar |