|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | CAT00C71VGTY01427 |
| Двигун | Caterpillar C7.1 |
| Потужність генератора | 150 кВА |
| Споживання палива | 24,9 л/годину при навантаженні 75 % |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 349 л |
| Маса, кг | 1918 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3520x1130x1810мм |
| Країна виробництва | Сполучене Королівство |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Caterpillar |