|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | CAT00C22CGBY12478 |
| Двигун | Caterpillar C2.2 |
| Потужність генератора | 22кВА |
| Споживання палива | 4,3 л/годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 55 л |
| Маса, кг | 719 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 1700x880x1270мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Caterpillar |