|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | - |
| Двигун | Caterpillar C13 |
| Потужність генератора | 450 кВА |
| Споживання палива | 69 літрів/годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 721 л |
| Маса, кг | 2904 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3100x1338x2129мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Caterpillar |