|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | CAT00C15ALXJ06316 |
| Двигун | Caterpillar C15 |
| Потужність генератора | 500 кВА |
| Споживання палива | 77,9 літрів в годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 842 л |
| Маса, кг | 5071 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 4930x1660x2320мм |
| Країна виробництва | Сполучене Королівство |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Caterpillar |