|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | 82231239 |
| Двигун | Cummins 4B3.9-G2 |
| Потужність генератора | 28кВА |
| Споживання палива | 5,2 л/годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 120 л |
| Маса, кг | 1034 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2210x970x1320мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | - |
| Виробник двигуна | Cummins |