|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | 82201927 |
| Двигун | Cummins 6BTAA5.9-G2 |
| Потужність генератора | 145 кВА |
| Споживання палива | - |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 340 л |
| Маса, кг | 1855 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3417x1360x2022 мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Cummins |