|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | 84931182 |
| Двигун | Cummins 6BTAA5.9-G7 |
| Потужність генератора | 170кВА |
| Споживання палива | - |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 470 л |
| Маса, кг | 2320 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3960x1360x2250мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Cummins |