|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | K21I151456 |
| Двигун | Cummins X2.5G2 |
| Потужність генератора | 22кВА |
| Споживання палива | 4,4 галона в годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 71 л |
| Маса, кг | 965 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2080x990x1520мм |
| Країна виробництва | Індія |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Cummins |