|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | C22I430497 |
| Двигун | Cummins S3.8-G7 |
| Потужність генератора | 66кВА |
| Споживання палива | 12,2 л/годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 140 л |
| Маса, кг | 1455 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2600x1120x1800мм |
| Країна виробництва | Індія |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | - |