|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | 25414491 |
| Двигун | Cummins VTA28-G6 |
| Потужність генератора | 825 кВА |
| Споживання палива | 133 л/ч при навантаженні 75 % |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 1000 л |
| Маса, кг | 5900 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3950x1550x2270мм |
| Країна виробництва | Індія |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | - |