|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | FGWPEP75CDM800935 |
| Двигун | Perkins 1106A-70TG1 |
| Потужність генератора | 150 кВА |
| Споживання палива | 29,9 літрів в годину при 90% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 289 л |
| Маса, кг | 1667 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3520x1130x1680мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Perkins |