|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | FGWPEP80LYCC02521 |
| Двигун | Perkins 404A-22G |
| Потужність генератора | 22кВА |
| Споживання палива | 5,4 литра в годину при 90% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 55 л |
| Маса, кг | 529 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 1560x930x1210 мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Perkins |