|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | FGWPSG02CPC501259 |
| Двигун | Perkins 1506A-E88TAG5 |
| Потужність генератора | 330 кВА |
| Споживання палива | 62,8 галона в годину при 90% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 528 л |
| Маса, кг | 2854 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3980x1400x1950мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Perkins |