|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | FGWCPES5CPCE01427 |
| Двигун | Perkins 2506A-E15TAG2 |
| Потужність генератора | 550 кВА |
| Споживання палива | 97 літрів в годину при 90% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 888 л |
| Маса, кг | 5071 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 4930x1660x2150мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | АООС, СЕ |
| Виробник двигуна | Perkins |