|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | FGWPEP38CJSB05851 |
| Двигун | Perkins 1103A-33TG2 |
| Потужність генератора | 65кВА |
| Споживання палива | 13,7 літрів в годину при 90% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 145 л |
| Маса, кг | 993 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2290x1030x1430мм |
| Країна виробництва | Сполучене Королівство |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Perkins |