|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | FGWGS859ARS800113 |
| Двигун | Perkins 4006-23TAG3A |
| Потужність генератора | 900кВА |
| Споживання палива | 130,7 галона в годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 1494 л |
| Маса, кг | 5900 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 4280x1730x2400 мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Perkins |