|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | 5004401080 |
| Двигун | Kohler KDI1903M-SV |
| Потужність генератора | 20 кВА |
| Споживання палива | 4,0 л/годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 85 л |
| Маса, кг | 1020 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2060x1020x1540мм |
| Країна виробництва | Італія |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | - |