|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2021 |
|---|---|
| Серійний номер | 5004201370 |
| Двигун | Kohler KDI2504TCRCAC-SV |
| Потужність генератора | 50 кВА |
| Споживання палива | 8,1 л/годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 85 л |
| Маса, кг | 1500 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2560x1160x1630 мм |
| Країна виробництва | Італія |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | - |