|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | R029663G |
| Двигун | Perkins 1106A-70TAG3 |
| Потужність генератора | 200 кВА |
| Споживання палива | 31,8 галона в годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 420 л |
| Маса, кг | 2579 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 3400x1100x1800мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Perkins |