|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | 100722G |
| Двигун | Perkins 403D-15 |
| Потужність генератора | 15 кВА |
| Споживання палива | 2,8 л/годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | - |
| Маса, кг | 730 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2000x850x1250мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | - |
| Виробник двигуна | Perkins |