|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | 19003023 |
| Двигун | Kohler KDW1404 |
| Потужність генератора | 12кВА |
| Споживання палива | 2,5 л/годину при 75% навантаженні |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 50 л |
| Маса, кг | 510 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 1800x800x1200мм |
| Країна виробництва | Франція |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | - |