|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | 2135879 |
| Двигун | Volvo TAD1381GE |
| Потужність генератора | 390 кВА |
| Споживання палива | - |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | - |
| Маса, кг | 5370 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 4860x2060x2580 мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Volvo |