|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | 7008552798 |
| Двигун | Volvo TAD881GE |
| Потужність генератора | 220кВА |
| Споживання палива | 32 л/ч 75% нагрузки |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 1800 л |
| Маса, кг | 3740 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 4260x1630x2400мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління |
| Сертифікати | СЕ |
| Виробник двигуна | Volvo |