|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | YT22213479 |
| Двигун | LR4B3Z-D |
| Потужність генератора | 83кВА |
| Споживання палива | - |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | 87 л |
| Маса, кг | 1390 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2600x1050x1300мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | Бак, Акумулятор, Панель управління, Сталева кришка |
| Сертифікати | - |
| Виробник двигуна | YTO |