|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Доставка
• Самовивіз
• Адресна доставка
| Рік побудови | 2022 |
|---|---|
| Серійний номер | YT22218532 |
| Двигун | LR4M3L D88 |
| Потужність генератора | 138 кВА |
| Споживання палива | - |
| Частота | 50 герц |
| Напруга | 400 В |
| Ємність бака | - |
| Маса, кг | 1530 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ мм) | 2300x1050x1300мм |
| Країна виробництва | - |
| Доповнення | - |
| Сертифікати | - |
| Виробник двигуна | YTO |